Strategie


Ačkoliv nám v loňském březnu zkřížil cestu lockdown, nenechali jsme si vzít vítr z plachet a rozhodli se, že plánový event dotáhneme do konce a s lifestylovými redaktorkami se sejdeme – alespoň v online prostředí. Chtěli jsme navodit příjemnou atmosféru a odklonit pozornost od pandemie koronaviru alespoň na chvíli jiným a příjemnějším směrem. V Čechách a na Slovensku jsme vyhledali prostory připomínající obývací pokoje, z kterých jsme se online propojili s redaktorkami a influencerkami. Průběh eventu měla pod taktovkou slovenská moderátorka Vera Wisterová, která pohotově propojovala české publikum se slovenským.

Nástroje a aktivity


Z prostorů respektujících švédský životní styl Lagom, jsme se skrze platformu MS Teams dostali z Čech a Slovenska do obývacích pokojů celkem 31 lifestylových redaktorek, které si s našimi moderátorkami (Verou Wisterovou na Slovensku a Michaelou Říbalovou v Čechách) prošly za odborné asistence make-up artistky a beauty školitelky Oriflame, Lucií Šenkovou, krok za krokem všechny zásady pleťové rutiny – a to s prémiovou řadou produktů NovAge, kterou jsme redaktorkám poslali s dalšími nezbytnostmi, které k pleťovému hýčkání patří. Odborné znalosti beauty školitelky jsme zapracovali do tiskových materiálů, které jsme po online eventu umisťovali do lifestyle a beauty médií

Výsledek


V obou zemích (CZ&SK) nám event vygeneroval dohromady přes 200 PR výstupů, a to převážně v primárních médiích. V rámci dlouhodobé komunikace značky NovAge jsme v průběhu roku spolupracovali i s influencerkami, jejichž imprese dosahují přes 1 500 000. V komunikaci NovAge produktů kontinuálně pokračujeme a navázali jsme na ni launchem antiage řady Skinrelief pro citlivou pleť, která kategorii doplňuje.

Zpět do výpisu případovek